Portfolio

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami i projektami. Główną część mojej działalności stanowi tworzenie oprogramowania. Na tej stronie prezentuję również moje projekty graficzne, które traktuję jako hobby.

Fizjopoint – fizjoterapia, masaż

Gabinet fizjoterapii i masażu. Responsywna strona dobrze prezentująca się na szerokim ekranie, tablecie i telefonie. CMS – Dostosowany do poszczególnych elementów takich jak: elementy cennika, lista partnerów.

Muzeum Tychy

Serwis Muzeum Miejskiego w Tychach prezentuje liczne zbiory, publikacje oraz aktualne wystawy i wydarzenia organizowane przez Muzeum. Rozbudowany panel administracyjny umożliwia wygodne zarządzanie treścią. Grafika: Klar Studio

JuiceMeUp – Program profilaktyki wad postawy

Aplikacja oraz towarzysząca jej strona internetowa juicemeup.download powstały jako odpowiedź na dolegliwości bólowe i wady postawy wynikające z długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Program ćwiczeń przygotowany przez zespół specjalistów zapobiega najczęstszym problemom zdrowotnym towarzyszącym pracy biurowej.

Strefa – oprogramowanie dla grup śpiewaczych

Projekt ewoluował z systemu napisanego dla Katowickiego Chóru Gospel Sound. Rozwijany przez kilka lat stanowi przemyślaną odpowiedź na potrzeby i problemy z którymi borykają się chóry i duże zespoły muzyczne. Gromadzi utwory, nuty, materiały do nauki i nagrania. Pozwala na łatwe  tagowanie i wyszukiwanie. Jest zintegrowany z forum i kalendarzem Google. Od ponad dwóch lat korzystają z niego zadowoleni użytkownicy. Więcej na strefa.przybyla.info

Projektowanie wnętrz – Kreatywne wnętrza

Bardziej złożona strona z eleganckim portfolio, w którym Projektantka prezentuje swoje prace. Elementy portfolio zawierają liczne zdjęcia ze sliderem, oraz rzut i opis. Są podzielone na kategorie, które prezentowane są w rozsuwanym „akordeonie”. Kolorystyka strony została przygotowana wg wskazówek Klientki.

Devcom – sklep internetowy

Nowa odsłona sklepu internetowego dla firmy Devcom – dobrze znanego w Katowicach salonu sprzedającego komputery, laptopy, drukarki i wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy.  

ABS – Dominikańskie Duszpasterstwo Absolwentów

Pojedyncza, przewijana strona złożona z kilku podstron. Prezentuje opis grupy, plan działania, mapę. Dodatkowo zaawansowana możliwość przygotowania i wysyłki newslettera.

Jan Przybyła – fotografia

Galeria internetowa mojego Taty, który prezentuje wykonane zdjęcia. Strona responsywna, z panelem administracyjnym i księgą gości. Strona główna zawiera płynnie przewijane podstrony. Całośc przejrzysta i estetyczna.

Ale Firma – Animacja czasu wolnego

Lomas Del Golf – Apartamenty w Hiszpanii

Apartamenty oraz dom w Hiszpanii. Dwa osobne działy, system rezerwacji, kalendarz, konfiguracja sezonów i opłat dodatkowych. System zarządzania treścią, pozwalający na wypełnienie strony aktualnymi informacjami i barwnymi fotografiami. Mapa i prognoza pogody.

Pros-vitae, dietetyka.katowice.pl

Projekt przygotowany dla gabinetu lekarskiego, który oferuje odchudzanie w programie Metabolic Balance. Przejrzysta strona internetowa, oprócz standardowych informacji, prezentuje „galerię pacjentów” z opisem dolegliwości i wynikami badań a także listę artykułów opublikowanych w prasie. Oba elementy są zarządzane przez klienta w panelu administracyjnym.

 

Krystian Przybyła – strona domowa

Przygotowując stronę – wizytówkę przetestowałem różne technologie, które w ostatnim czasie rozwinęły się w szczególny sposób, czyniąc pracę programisty jeszcze bardziej przyjemną. Przekłada się to na prezentację strony i łatwość edycji.

Dzięki temu dowiedziałem się, jak przyjemna może być praca użytkownika systemu CMS opartego na Word Press z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań oraz autorskich wtyczek i motywów.

Kontrola L4 – Strona – Wizytówka

Prosta, responsywna strona firmy zajmującej się kontrolowaniem zwolnień lekarskich. Składa się ze strony głównej i jednej podstrony. Dobrze prezentuje się zarówno na komputerze jak na telefonie.

TMC Katowice – Wynajem powierzchni biurowych

Wizytówka firmy, katalog projektów zrealizowanych (pod wynajem) i w trakcie realizacji (w budowie). Galerie zdjęć oraz mapy Google wskazujące lokalizację nieruchomości.

Firma oferuje nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Najemcami lokali są firmy z różnych branż działalności.